Anadolu Lastiğin bir iştiraki olan Çıkma Lastik Merkezi , Istanbul İkitelli Güngören Bağcılar Osgb ‘de byük bir özveriyle kurulmuştur. Çıkma Lastik Mrkezi Olarak siz değerli İş Ortaklarımıza Gerweken Ihtimamın Gösterileceğinden Şüpheniz Olmasın. Lastik Parlar, cikmalastikmerkezi.com la yenisini takarlar! 

Çıkma Lastik Merkezi olarak bize gelen lastikleri özenle onarıp veyahut değiştirerek sorunlu parçadan kurtulmanızda cıkma lastik merkezi olarak sizlere yardımcı oluyoruz. İstanbul Güngören Bağcılar Organize Sanaayi Bölgesi nde Faaliyet gösteren Anadolu Lastik firmamız cikmalastikmerkezi.com olarak sizlere hizmet vermeye devam etmektedir

Çıkma Lastik Merkezi.com Istanbul’da Olmasına karşın diğer illere de telefon ile desteğini vermektedir. Nice araçlar yollarda kalıp bize ulaştılar, usta arkadaşlarımız ile çekici araçları ile kaldıkları yerden yola devam etmelerini sağladık. Siz de Yardıma İhtiyaç duyduğunuz anda hemen 0553 174 1101 numaralı telefondan anadolu lastik yani çıkma lastik merkezi . com u cikmalastikmerkezi.com u yani istanbul ikitelli osgb de bulunan firmamızı arayınız. Bize ulaşın ki sizin için elimizden geleni yapabilelim.